8 клас

 

Інструктаж з БЖД. Створення, редагування та форматування символів, колонок, списків в текстовому документі. Недруковані знаки.

Інструктаж з БЖД. Структура документа. Розділи. Колонтитули. Стильове оформлення абзаців.


Тест


Інструктаж з БЖД. Структура документа. Гіперпосилання в текстових документах

Інструктаж з БЖД. Практична робота №4. Структура документа. Автоматизоване створення змісту та покажчиків.


  • Виконати вправу
  •       

  • Практичне завдання

Інструктаж з БЖД. Практична робота №4.1

Пройти тестування
Код доступу 9858037
Виконати практичне завдання
Надрукуйте вірш.



            


 

  Форматування тексту.

     • Для першого абзацу встановити розмір шрифту 20, шрифт – Arial, ефект для тексту –  світіння, накреслення – жирний (напівжирний), вирівнювання – по лівому краю, абзац – 2 рядка.


   • Для другого абзацу встановити розмір шрифту 16, шрифт – Calibri, колір тексту - темносиній, накреслення – жирний курсив, вирівнювання – по правому краю, абзац – 1,5 рядка.


   • Для третього абзацу встановити розмір шрифту 18, шрифт – Time New Roman, колір виділення тексту - світлозелений, накреслення – курсив, вирівнювання – по центру.


  Зберегти файл


Інструктаж з БЖД. Спільна робота з документом

Завантажити текст практичного завдання: https://drive.google.com/drive/folder...
Завантажити файли-заготовки https://drive.google.com/drive/folder...

Інструктаж з БЖД. Практична робота 5

Інструктаж з БЖД. Поняття мультимедіа. Кодування аудіо- та відеоданих.

Понад 90 % інформації з навколишнього середовища людина сприймає за допомогою зору і слуху, тому відео- й аудіоматеріали є і найбільш інформативними.
Для створення та перегляду мультимедіа іс­нує багато програм. Ви вже навчилися користу­ватися деякими з них, наприклад програмами для створення комп’ютерних презентацій, муль­тимедійним програвачем, графічним редактором тощо.
У цьому розділі ви навчитеся створювати й опрацьовувати не лише тексти і графіку, а й такі об'єкти мультимедіа, як аудіо та відео, опануєте створення відеокліпу й розміщення матеріалів в Інтернеті.
Для зберігання усіх кадрів одного художнього фільму серед­ньої тривалості потрібно сотні гігабайт пам’яті, а це десятки DVD-дисків.
Завдяки сучасним технологіям відеофайли можна «стискати» прак­тично без втрати якості, що робить їх обсяг у сотні разів меншим, ніж при збереженні фільму в покадровому режимі. Для стиснення і від­творення такого відео потрібні спеціальні програми — кодеки (від слів кодувати — декодувати).







Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.